tones mimarlık


             Ürün tasarımından mekan tasarımına, senaryosu arsada başlayıp konsept yapılara kadar uzanan, anahtar teslimi inşaat yapan ve geniş yelpazede hizmet veren bir mimarlık ofisidir. 
2015 yılında ülkemizin en önemli tesis yönetim firmalarından TSP ile birleşen Tones Mimarlık, Türkiye ve Arap Yarım Adası’nda pazar payını arttırmıştır. 15 milyon metrekareden fazla alan yöneten TSP’nin yönetim ve mühendislik kabiliyeti Tones Mimarlığın doğru, özgün ve estetik çözümleri ile birleşti.

             

             Böylece yaratıcı tasarımlar, tesis yönetimi dünyasının alt yapısı, işletme maliyeti ve ekipman ömrü gibi konularını da benimsemiş oldu. Yakın zaman da ‘Shell and Core’ olarak teslim alacağımız Skyland Tower Ofis bildiğiniz gibi modern teknolojinin en son olanaklarıyla donatılmış yüksek standartlı ve benzersiz bir binadır. Gerek hedefleyeceğiniz kusursuz çalışma ortamı deneyimine kavuşmanız, gerekse ofisinizin bir an önce faaliyete geçmesi, tarafınızca gerçekleştirilecek dekorasyon işlerine ilişkin mimari, mekanik, elektrik projelerinin ve uygulamalarının sistemlerin bütünlüğünü ve verimli çalışma koşullarını dikkate alarak yapılmasından geçmektedir.

             

              Bu amaçla hazırlanmış olan dekorasyon şartnamesinde, iç mimari çalışmaları yapılırken ofislerin tasarımını etkileyecek tüm özellikleri, ana yapının nitelikleri, iş güvenliği konuları ve tüm diğer konular dikkate alınmalıdır.

             

               Bu ve benzer konular göz ününde bulundurularak sizlerin işlerini kolaylaştırmak, hızlandırmak, olası teknik sorunların ve zaman kayıplarının önüne geçmek adına Skayland yönetimi, proje yapısını, tasarım gereksinimlerini ve olanaklarını iyi bilen Tones İç Mimarlık şirketi ile onaylı tedarikçi anlaşması yapılmıştır. Skyland yönetimi tarafından titizlikle incelenen referanslarımız ve ortaya koyduğumuz iş kalitesiyle TONES Mimarlık firması olarak yüksek standartlarda bir çalışma ortamına kavuşmanız için en iyisini yapmaya hazır olduğumuzu sizlere bildirmek isteriz.